Visada nemokamas pristatymas

Visada nemokamas pristatymas

Grąžinimo taisyklės

Nors įdedame daug meilės ir dėmesio kiekvienam užsakymui, kartais nutinka visko, dėl to mes suteikiame galimybę grąžinti užsakytą kokybišką prekę dėl bet kokios kitos priežasties, per 14 dienų nuo pristatymo.

Keitimų nesiūlome, nes Jūsų užsakymas buvo pradėtas siūti tik gavus ir patvirtinus Jūsų užsakymą. Jei norite pakeisti dydį, turėsite pateikti naują užsakymą dėl Jums reikalingo dydžio ir grąžinti originalią užsakytą prekę.

Esame lėtas ir tvarus drabužių prekės ženklas, kiekvienas rūbas siūnamas pagal užsakyma, todėl mums labai svarbus. Apgailestaujame, jei užsakymas netiko ir prašome už siuntimą apmokėti jūsų, o mes pasirūpinsime, kad rūbas rastų naujus šeimininkus. Jūsų atsiliepimas taip pat mums labai svarbus. Jei nusprendėte, kad norite grąžinti užsakytą prekę, atsiųskite mums el. laišką adresu: info@not4compliment.com ir mes susisieksime dėl detalesnės informacijos.
Iškart gavę rūbą, jums grąžinsime pinigus į banko sąskaitą, iš kurios apmokėjote už prekes (paprastai užtrunka iki 14 d. d.). Jei pastebėsime kažką neįprasto, būtinai su jumis susisieksime.
Svarbu: 
• Grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, ir turėti originalią etiketę ir būti sudėtos į papildomą pakuotę skirtą transportavimui (pvz.: dėžutę ar apsauginį voką).
• Grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos, nenaudotos, nepažeistos ir atitikti tokią prekinę išvaizdą, kokia buvo prekių pristatymo metu.
• Negalime priimti grąžinamų daiktų, kurie yra sutepti ar nešvarūs arba buvo dėvimi ar išskalbti.
• Prašome būti atsargiems matuojantis tik ką gautą prekę ir nepalikti ant jų kosmetikos priemonių žymių, kadangi tai gali lemti Jūsų galimybę grąžinti prekę.
• Prekių grąžinimo garantija neapima žalos, atsiradusios dėl netinkamos priežiūros, plovimo, įprasto nusidėvėjimo ar natūralaus spalvų ir medžiagų išblukimo per ilgesnį laiką ir naudojant.
Gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitiks grąžinimo taisyklių, ją privalėsime grąžinti siuntėjui.